שרות ותחזוקה לכל מתלי הכביסה

נשברה או נתלשה זרוע ??? לא בהכרח יש להחליף את כל מתקן הכביסה. הגלגלים התבלו או נשברו?? גם זאת ניתן בקלות ולבד להחליף . חבלי כביסה בלויים ?? מטבעם עם השנים נוטים חבלי הכביסה  להתבלות,לכן יש צורך כשמחליפים להשתמש בחבלים מקצועיים שאורך החיים שלהם גדול יותר רמת השחיקה שלהם נמוכה עמידים בשמש ואינם מתפוררים. את התיקונים ניתן לבצע בצורה עצמאית אם כי המלצתנו בנושא התקנות הינה. לבצע זאת ע"י מתקין מקצועי.

זרועות קבועות (ניצבות או מצד לצד)

זרוע למתקן כביסה עשויה מפלדה גילוון צבע אקרילי לבן עם 5 חרירים לגלגלים תואמים. ניתן לקבל עם שיפוע 10 מעלות או 30 מעלות. ניתן לקבל גן זרוע צד (המחוברת לקיר צידי) או זרוע המותאמת למעקה ברזל (עם חבק נעילה).הזרוע מעוגנת לקיר עם 4 ברגי פיליפס (גמבו) בקוטר 11מ"מ.מומלץ להתקין ע"י מתקין מקצועי מחשש לנפילה כתוצאה מהתקנה רעועה - ניתן גם להתקין עצמאית.בהחלפת זרוע אחת יש לבדוק את התאמה לאורך לזרוע הקיימת כדי שהחבלים "ייחבקו" בצורה מקבילה בחריצי הגלגלים כדי למנוע חיכוך החבלים.

חבל פוליפרופילן מיתר מצנח 4 מ"מ

חבל הפרוליפרופילן הידוע יותר בשמו כ-חבל מיתר מצנח. הוא ממשפחת הפולימרים. התכונות המאפיינות חבל זה הינם רבות, בהשוואה לסוגי חבלים אחרים. זהו חבל בעל רמת שחיקה נמוכה, חבל ששומר על מתיחות לאורך זמן ארוך יותר, עמידות בשמש (ציפוי אנטי U.V להגנה מקרינת U.V. אינו סופח סוגי פיח ולכלוך, אינו מתפורר, ואינו נשחק. שורד שנים ארוכות. מומלץ לשימוש בקוטר של 4 מ"מ מתיחת החבל מתבצעת ע"י קשר מתיחה (קשר צופים עם לולאה) קיימים חיקויים רבים של חבלי מיתר מומלץ לבצע רכישה אצלנו. או בחנויות לציוד וטיול.

גלגלי אוקולון איכותיים

לגלי אוקולון איכותיים.הינם גלגלים עם פין מתכתי ובסיס מתכת בציפוי ניקל המונע את תלישת הגלגלת מהתושבת. גלגלים אלו מיוצרים בתבנית פולימרית עמיד וקשיח גם בטמפרטורות גבוהות. החומר לאורך שנים רבות אינו נסדק או נבקע (על תושבת הגלגלים קיימת מגרעת שמונעת את סיבוב הגלגל על הזרוע. וכן קיימת גם מגרעת בתחתית התושבת המונעת את סיבוב הבורג בעת נעילת אום הסגירה). הגלגל מגיע עם בורג שבקצהו אום. מומלץ להחליף את כל הגלגלים לסוג אחד על מנת כדי שתנועת החבלים תהא זהה בכל חבלי התליה.

אמצעים לעיגון וקיבוע

אמצעי עיגון לקיבוע של מתלה כביסה חשובים מאין כמותם בנושא בטיחות בהתקנה.יש להקפיד ולהשתמש באמצעי העיגון הנכונים למיקום המיועד להתקנה. קיימים סוגי בלוקים שונים (אשכלית איטונג) שמחייבים התייחסות לחומר החלש ולהשתמש בדיבלים פטנט או בבורג כימי. עבור חגורות בטון או ממד"ים יש להשתמש בברגי עוגן (ג'מבו) קוטר הבורג יתייחס למשקל הזרוע ומשקל הכביסה העתידי.לעיתים יש צורך להשתמש במוט הברגה. התקנה של מתלה כביסה חיצוני חייב להעשות בצורה מקצועית ויסודית משום שמתלה שנופל עם משקל הכביסה שעליו עלול לגרום אסון. ומומלץ לקחת מתקין מקצועי .

שרות עד לבית

ניתן לקבל שרות עבור מתלה כביסה מכל הסוגים. החלפת חבלי הכביסה,החלפה/תיקון גלגלים מכל הסוגים. כמו כן שרות טלפוני בנושאי התקנה/החלפת/זרועות. ניתן גם לרכוש בנפרד גלגלים וחבלים להתקנה עצמית.שרות התיקונים ניתן בשלב זה ללקוחות במרכז הארץ בלבד. פרטים מלאים ומחירים ניתן לקבל גם בטלפון. חשוב!!! בהחלפה או בתיקון חלק במתקן הכביסה יש ורצוי לבדוק כדאיות התיקון מול רכישת מתקן חדש שעלותו עשויה להיות זהה למחיר התיקון.