מתלה כביסה לבית ולגן

מתקן כביסה מתקפל לגן

מתלה כביסה לבית ולגן, הינו מתלה דקורטיבי מעוצב, ומותאם להתקנה במרפסת בדירת הגג, בחצר או בגינה. הוא מכיל כמות כפולה של חבלי כביסה ולכן גם עומקו ארוך בהתאם. (בהשוואה למתלה מקביל). זרועותיו פלדה ומסגרתו אל חלד. הפתיחה והסגירה מתבצעות ביד אחת (ליתר דיוק באצבע אחת). 

דגש מיוחד במתקן כביסה זה, הוא בנושא הבטיחות. למשל, אין פינות חדות! כל פינות המתלה מעוגלות. כאשר המתקן פתוח הזרועות ננעלות במצב אופקי, עד שנשנה את מצב המתקן ונקפל אותו. בנוסף, מתלה זה הינו בעל יכולת נשיאת משקל של כל סוגי הכביסה, בשל היותו עשוי פלדה.

הפעלתו של מתקן הכביסה המתקפל, נוחה ושקטה. הזכרנו את העיצוב המרשים? מתקן הכביסה לבית ולגן של חברת HILLS אוסטרליה, הינו מתלה הדגל של החברה שזכה בפרסי עיצוב יוקרתיים בשל מבנהו הקשתי, ופינותיו המעוגלות. נראותו הינה מינימליסטית, ומראהו בעיצוב חדשני.

ראו פרטים

מתקן כביסה מסתובב לחצר

מתלה כביסה קרוסלה מתקפל וגם מסתובב הינו מתלה ייחודי, מבית היוצר של HILLS אוסטרליה. ולמעשה, אלו הן הקרוסלות היחידות בעולם, שמיוצרות מפלדה מגולוונת, למען הסר ספק האחריות שניתנת נגד חלודה הינה למשך 10 שנים.

מבנה הקרוסלה שונה ממבנה הקרוסלה הקלאסית המדורגת. לקרוסלה זו, מבנה חבלים בגובה אחיד (צורת מטריה). בניגוד לרב הקרוסלות שלהן צורת גביע. (שם החבלים הקרובים לתורן נמוכים, והרחוקים גבוהים דבר אשר עשוי לגרום לבעיית התקלות בראש).

קרוסלה זו הינה היחידה שמתכווננת מעלה ומטה ע"י ידית סיבובית, (מנואלה) המותקנת על התורן המרכזי. בניגוד לכל הקרוסלות הרגילות, צידוד הקרוסלה הינו רק בחלקה העליון. (התורן לא מסתובב באדמה. חוסך בעיה עתידית שנצטרך להפעיל כוח כאשר תחתית תורן הקרוסלה מכוסה בבוץ ולכלוך).
הקרוסלות מתקפלות בקלות רבה, ומרשימות גם בעוצמתן ובעיקר וביופיין. 

ראו פרטים