מתלה כביסה חיצוני

מתלה כביסה מתכוונן

מתקן כביסה חיצוני מתכוונן עם מנגנון נעילה אוטומטית. מתלה כביסה  חיצוני זה מיועד לתליה מעבר לקיר. למתלה הכביסה, 2 מצבי נעילה. בזוית ישרה, ובהטיה של 60 מעלות. אורך מקסימאלי (מרחק הזרועות מצד לצד) עד 3.00 מ'. למתלה הכביסה זרועות פלדה מגולוונת (גילוון חם), וצבועים  בצבע לבן בתושבות של מתקן הכביסה, מותקן מנגנון אוטומטי ,שמאפשר את נעילת הזרועות בתושבות ללא צורך באמצעי עזר כמו פין נעילה וכדומה.

מתלה כביסה קבוע / שפוע

מתלה כביסה חיצוני קבוע שפוע. מתקן כביסה זה מיועד לתלייה מעבר לקיר. והינו ניתן להתקנה ב 2 אפשרויות: עם זרועות ניצבות, או עם שיפוע עדין של עד 30 מעלות. הרעיון: לתלות  כביסה ללא הרמה או הורדת המתקן.למשל, אם מיקום הזרועות הוא במקום לא נגיש להגעה לצורך הרמה והורדה. קביעת השיפוע נעשית בהתאמה ובפעם אחת, בזמן ההתקנה. מתקן כביסה זה מצטיין ביכולת תפעולית קלה ביותר. זהו  מתלה הכביסה הקלאסי, נטול  מנגנונים וללא תחזוקה בעתיד.

מתקן כביסה מקיר לקיר

מתקן כביסה מקיר לקיר, מיועד בעיקר, לאפשר הגעה נוחה יותר אל חבלי הכביסה. בעזרת הקירות הניצבים, (הקירות הצידיים מימין ומשמאל באם קיימים) ניתן להתקין גבוהה יותר (מעבר לגובה אדן החלון) בכל חבלי התליה לרבות בחבל הקרוב. מתקן כביסה זה ניתן להתקנה גם בהטיה. במתקן הכביסה ישנן 5 שורות חבלי כביסה. מתלה כביסה מקיר לקיר, מצטיין ביכולת תפעולית קלה ביותר. והינו מתלה הכביסה המועדף. דווקא בשל היותו ללא מנגנונים, וללא הפעלות פיזיות, וכמובן אינו דורש תחזוקה עתידית למעט החלפת חבלים אחת לכמה שנים.