מתלה כביסה מתקפל

מתלה כביסה מתקפל, עשוי פלדה מחוסמת. 10 שנות אחריות נגד חלודה, מכיל 10 חבלים, נפתח בנגיעה קלה. בעיצוב חדשני. 

מתלה כביסה מתקפל גדול מתוצרת חברת HILLS אוסטרליה בעיצוב מרשים ביותר. אורך עד 2.40 מ' מכיל 10 חבלים. עשוי כולו פלדה. 10 שנות אחריות נגד חלודה. נעילה אוטומטית בפתיחה ובסגירה. מכיל 24 מ' של חבלי כביסה מסוג מיתר מצנח. (שווה ערך לנפח 2 מכונות כביסה של 8 ק"ג).  מותחן חבלים מובנה.

את אורך מתלה הכביסה ניתן להתאים לכל אורך ועד 2.40 מ'. המתלה נפתח ומתקפל בקלות רבה וללא כל מאמץ פיזי, בכך שזרועותיו  ננעלות אוטומטית כאשר מתקן הכביסה נמצא במצב אופקי, או במצב מקופל. דגש בטיחותי במתלה הינם הפינות העגולות (החיבורים בין הזרועות למסגרת המתלה).

למתקן הכביסה מראה נקי ומינימליסטי, בעיצוב חדשני  וברמה גימור גבוהה. מגיע עם הארכת אחריות לנושא חלודה, למשך 10 שנים. והינו מוצר הדגל של חברת HILLS אוסטרליה מזה 3 שנים ברציפות.

ראו עוד פרטים

מתקן מתקפל כפול מתלה הדגל של HILLS אוסטרליה.  מכיל 2 מסגרות נפרדות ועצמאיות. אורכו המקסימלי 2.40 מ', מכיל 11 חבלי תליה באורך כולל של 26 מ' הנפרסים על 2 מסגרות עצמאיות ונפרדות. במסגרת הפנימית 6 חבלים, ובמסגרת החיצונית 5 חבלים. חבלי הכביסה הינם מסוג, פוליפרופילן  עם UV (מיתר מצנח).

למתלה הכביסה, זרועות ומסגרת מגולוונות. את אורך מתלה הכביסה ניתן להתאים, עד 2.40 מ'. המתלה נפתח ונסגר בקלות רבה, והזרועות בו ננעלות אוטומטית, כאשר הוא נמצא במצב פתוח (אופקי), או במצב סגור (מקופל). חיבורי הזרועות למסגרת, מעוגלות, ובמבנה קשתי, לטובת שימוש בטוח.

למתקן הכביסה מראה נקי ומינימליסטי, עיצוב חדשני,  וברמת גימור גבוהה. 10 שנות אחריות נגד חלודה וקורוזיה. זהו מוצר הדגל של חברת HILLS אוסטרליה, בקטגוריית מתלי כביסה מתקפלים, מזה 7 שנים ברציפות.

ראו עוד פרטים

מתלה כביסה מתקפל בהתאמה, מתוצרת חברת HILLS אוסטרליה. אורכו 2.20 מ' או כל מידה אחרת פחות.  מגיע עם 10 חבלים בעומק 1.20 מ' | עם 6 חבלים בעומק 75 ס"מ | או 8 חבלים בעומק 95 ס"מ. זרועות ומסגרת אל חלד. 10 שנות אחריות נגד חלודה וקורוזיה.

המתלה נפתח ומתקפל בקלות רבה וללא כל מאמץ פיזי, בכך שזרועותיו  ננעלות אוטומטית כאשר מתקן הכביסה נמצא במצב אופקי, או במצב מקופל. דגש בטיחותי במתלה הינם הפינות העגולות (החיבורים בין הזרועות למסגרת המתלה).

למתקן הכביסה מראה נקי ומינימליסטי, בעיצוב חדשני וברמה גימור גבוהה. מגיע עם מותחן חבלים מובנה בגוף המתלה. מוצר הדגל של חברת HILLS אוסטרליה . בצבע אפור.

ראו עוד פרטים

מתלה כביסה מתקפל ייחודי זה מגיע ב 2 תצורות:
עם מסגרת אחת. (מתלה מתקפל גדול)
עם 2 מסגרות. (מתלה מתקפל כפול)

אורך המתלים המתקפלים (מצד לצד) 2.40 מ'
(ניתן לקצר את אורך המתלה לכל מידה).

עומק המתלה עם מסגרת אחת:
1.20 מ' עם 10 חבלים. (עומק מקסימלי)
ניתן לקצר לעומק 75 ס"מ עם 6 חבלים.

עומק המתקן המתקפל עם 2 מסגרות:
60 ס"מ + 60 ס"מ. אופציה זו מאפשרת פתיחת מסגרת אחת לכמות קטנה של כביסה, ו-2 מסגרות לכמות גדולה.

יתרונות ייחודיים ומשמעותיים:
מתקני כביסה מתקפלים אלו, יכולים לשאת משקל כבד במיוחד של כביסה. (אין כלל בעיה להעמיס מגבות בריכה רטובות ללא סחיטה. כל זאת הודות ליחידות התמיכה המורכבות מתחת לזרועות המתלה). על אף היותו של המתלה שעשוי פלדה, פתיחתו וקיפולו קלים ביותר. ניתן להרימו ולהורידו גם בעזרת אצבע אחת. מתלה הכביסה ננעל בפתיחתו בזווית ישרה, וננעל בסגירתו במצב מקופל. (בהשוואה למתלים מתקפלים אחרים שכדי לפתוח או לקפל יש צורך בהכנסת ובהוצאת תותבים או פינים, לצורך קיבועם של הזרועות באחד המצבים).

המתקן המתקפל מכיל:
זוג זרועות במבנה קשתי, את חיבוריו למסגרת מעטרות פינות מעוגלות, חיבורי החבלים נסתרים והתוצאה הינה מראה מינימליסטי. העיצוב בקו חדשני עדין וסולידי. מתלה זה זכה בפרסי עיצוב רבים באוסטרליה ניו זילנד ומחוצה להן ונבחר כמתלה הדגל של חברת "הילס "  בשנים 2018-2021

מפרט טכני:
זרועות ומסגרת פלדה מגולוונת עם 10 שנות אחריות נגד חלודה. תושבות חבלי מיתר פוליפרופילן 4 מ"מ עם UV. מגיע בצבע אקרילי לבן. חברת עוז מתקני כביסה הינה היבואנית הרשמית והבלעדית של כל מוצרי "הילס" אוסטרליה בישראל