מתלה כביסה מתקפל

עוז מתקני כביסה גאים להציג מתלה כביסה מתקפל מתוצרת חברת "הילס" אוסטרליה.

מתלה כביסה מתקפל ייחודי זה מגיע ב 2 תצורות: מתלה כביסה עם מסגרת אחת (מתלה מתקפל גדול), ומתלה כביסה עם 2 מסגרות. (מתלה מתקפל כפול). 

אורך מתלי הכביסה המתקפלים (מצד לצד) 2.20מ' ניתן לקצר את אורך המתלה לכל מידה.

עומק מתלה הכביסה עם מסגרת אחת הוא 1.20מ'  עם 10 חבלים. ניתן לקצר לעומק. 95 ס"מ עם 8 חבלים , ולעומק 75 ס"מ עם 6 חבלים.

עומק מתקן הכביסה עם 2 מסגרות  60 ס"מ + 60 ס"מ אופציה זו מאפשרת פתיחת מסגרת אחת לכמות קטנה של כביסה, ו-2 מסגרות לכמות גדולה. 

מתלה כביסה מתקפל זה, מיועד לשאת כל כובד של משקל כביסה. אין בעיה להעמיסו במגבות בריכה רטובות ללא סחיטה. וזאת הודות ליחידות התמיכה המורכבות מתחת לזרועות המתלה. 

על אף היותו של מתלה הכביסה עשוי פלדה, פתיחתו וקיפולו קלים ביותר.
אפשר להרימו ולהורידו גם בעזרת אצבע אחת. מתלה הכביסה ננעל בפתיחתו בזווית ישרה, וננעל בסגירתו במצב מקופל. אין צורך בהכנסת והוצאת תותבים או פינים, לצורך קיבועו באחד המצבים.

המתלה כולל זוג זרועות במבנה קשתי, את חיבוריו למסגרת מעטרות פינות מעוגלות, חיבורי החבלים נסתרים והתוצאה הינה מראה מינימליסטי. העיצוב בקו חדשני עדין וסולידי. מתלה זה זכה בפרסי עיצוב רבים באוסטרליה ניו זילנד ומחוצה להן ונבחר כמתלה הדגל של חברת "הילס "  בשנים 2018-2021

מפרט טכני:  זרועות ומסגרת פלדה מגולוונת עם
אחריות ל 10 שנים נגד חלודה. תושבות חבלי מיתר פוליפרופילן 4 מ"מ עם UV. מגיע בצבע אקרילי אפור. 

חברת עוז מתקני כביסה הינה היבואנית הרשמית והבלעדית של כל מוצרי "הילס" אוסטרליה בישראל.

למפרט מלא נא הקישו על תמונות המתלים.

מתלה כביסה מתקפל מתוצרת חברת HILLS אוסטרליה. אורך מקסימאלי מצד לצד 2.20 עם 10 חבלים לתליית הכביסה. המתלה מכיל 22 מ' אורך חבלי כביסה מסוג מיתר מצנח. (שווה ערך לנפח 2 מכונות כביסה של 5 ק"ג). מגיע עם זרועות ומסגרת אל חלד. את אורך מתלה הכביסה ניתן להתאים לכל אורך ועד 2.20 מ'. המתלה נפתח ומתקפל בקלות רבה וללא כל מאמץ פיזי, בכך שזרועותיו  ננעלות אוטומטית כאשר מתקן הכביסה נמצא במצב אופקי, או במצב מקופל. דגש בטיחותי במתלה הינם הפינות העגולות (החיבורים בין הזרועות למסגרת המתלה). למתקן הכביסה מראה נקי ומינימליסטי, בעיצוב חדשני  וברמה גימור גבוהה. מגיע עם הארכת אחריות לנושא חלודה, למשך 10 שנים.   והינו מוצר הדגל של חברת HILLS אוסטרליה מזה 3 שנים ברציפות.
ראו עוד פרטים

מתלה כביסה מתקפל עם 2 מסגרות גם הוא מתוצרת חברת HILLS אוסטרליה. אורכו המקסימלי 2.20 והא מכיל 11 חבלי תליה. המתלה מכיל 23 מ' הנפרסים על 2 מסגרות עצמאיות ונפרדות. במסגרת הפנימית 6 חבלים ובמסגרת החיצונית 5 חבלים. חבלי כביסה מסוג, פוליפרופילן (מיתר מצנח). למתקן זרועות ומסגרת אל חלד. את אורך מתלה הכביסה ניתן להתאים גם לכל אורך פחות ועד 2.20 מ'. המתלה נפתח ומתקפל בקלות רבה, בכך שזרועותיו  ננעלות אוטומטית כאשר הוא נמצא במצב אופקי, או במצב מקופל. דגש בטיחותי במתלה הינם הפינות העגולות (חיבורי הזרועות למסגרת). למתקן הכביסה מראה נקי ומינימליסטי,  מראהו בעיצוב חדשני  וברמה גימור גבוהה. האחריות לנושא חלודה, הינה למשך 10 שנים. וזהו מוצר הדגל של חברת HILLS אוסטרליה מזה 3 שנים ברציפות.
ראו עוד פרטים

מתלה כביסה מתקפל נוסף מתוצרת חברת HILLS אוסטרליה. אורכו  2.20 מ' או כל מידה אחרת פחות.  מגיע עם 10 חבלים  בעומק 1.20מ' | או 8 חבלים בעומק 95 ס"מ | או עם 6 חבלים בעומק 75 ס"מ |  מגיע עם זרועות ומסגרת אל חלד. המתלה נפתח ומתקפל בקלות רבה וללא כל מאמץ פיזי, בכך שזרועותיו  ננעלות אוטומטית כאשר מתקן הכביסה נמצא במצב אופקי, או במצב מקופל. דגש בטיחותי במתלה הינם הפינות העגולות (החיבורים בין הזרועות למסגרת המתלה). למתקן הכביסה מראה נקי ומינימליסטי, בעיצוב חדשני וברמה גימור גבוהה. מגיע עם הארכת אחריות לנושא חלודה, למשך 10 שנים. מוצר הדגל של חברת HILLS אוסטרליה 

ראו עוד פרטים