מתלה חיצוני

מתלה כביסה חיצוני

מתלה חיצוני  – מגוון של מתקני כביסה חיצוניים לקיר. לדוגמא, מתלה כביסה מתכוונן, מתלה כביסה קבוע, ומתלה כביסה מקיר לקיר. מתקני כביסה אלו מיועדים להתקנה מעבר לקיר ובמסתורי כביסה. בהתאמה מדויקת למקום תליית הכביסה.
יש לקחת בחשבון שכל המתלים המוצעים כאן, ניתנים להתאמה במקום, והשיקול לבחירת מתלה הכביסה צריך להיעשות, בהתאם לתכונה שהמתלה מציע.

למשל אנו נמליץ להתקין מתלה כביסה קבוע על פני מתלה מתכוונן, משיקולי גובה. למשל, במסתורי כביסה היכן שמוצבים המנועים של המזגן, מתלה מתכוונן יגביל אותנו שעה שנוריד אותו למטה הכביסה עשויה לגעת במנועי המזגן ולהתלכלך. או למשל אם תולה הכביסה  בגלל אילוץ מסוים, עומד במרכז המתלה, אזי אין לו גישה נוחה להגיע אל אחד הזרועות, שנמצאות בצידי המתלה, לצורך כיוונון המתלה.  

אנו נמליץ באם מתאפשר, לבחור במתלה כביסה מקיר לקיר.  מהסיבה, שהמתלה מנצל את כל האורך, (מימין לשמאל) באופן מקסימאלי. יתרון נוסף הוא שזרועות המתלה הצידי מעוגנות לגיר בשני קצותיהם (לעומת מתלה כביסה חיצוני שרק צד אחד בו מעוגן). את מתלה כביסה מקיר לקיר, ניתן גם להתקין גבוה יותר ממתלה מתכוונן או קבוע. וזאת, כי לא קיימת מגבלת גובה בקירות הצידיים (מימין ומשמאל), לעומת הקיר הקדמי שמוגבל רק עד גובה אדן החלון. 

צפו בסוגי המתלים

מתלה כביסה סטנדרטי

מתלה כביסה סטנדרטי – את מתלי הכביסה החיצוניים, ניתן להתקין באופן עצמאי לחלוטין. (מקדחה/פטישון מברגה וקצת ידע טכני).  אנו מספקים ערכות מלאות, לארבעת סוגי מתלי כביסה חיצונים אלו: זרועות קבועות בשיפוע, (15 או 30 מעלות), זרועות מקיר לקיר מקבילים, זרועות למעקה סורגים, (מעקה עליון עגול, מעקה עליון חצי עגול, או מעקה עליון מלבן). וגם, זרועות מתקפלות בעלות 3 מצבים. (מקופל, ניצב, ושיפוע).

הערכות כוללות: זרועות פלדה מגולוונות, עם ציפוי אקרילי לבן ( צבע בתנור). גלגלות פלסטיק/אוקולון, עם בסיס מתכת בציפוי ניקל, חבלים מסוג פוליפרופילן (מיתר מצנח) 4 מ"מ
 (המכיל UV להגנת מקרינת השמש), וברגי עיגון, מסוג ג'מבו בקוטר 3/8. הערכות מיועדות להתקנה עצמית בלבד. 

צפו בסוגי המתלים