מבצעי מכירות

מבצע קבלנים / ספקים

מיועד למגזר הקבלני העסקי ולקבוצות רכישה.המבצע תקף לסוגי מתלים מעבר לחלון ומתלי כביסה מתקפלים. הנחה כמותית תינתן לרכישה מרוכזת עם או בלי התקנה. אספקה הכוללת גם התקנה תותנה בריכוז כל ההתקנות למועד אחד או כפי שיקבע. אחוז ההנחה ינתן לפי סוגי המתלים, ולפי הכמות שתרכש ע"י הקבלן. פרטים מפורטים תוכלו לקבל טלפונית בפקס ובמייל, אצל נציגני השרות שלנו.

מבצע לקוחות פרטים

מבצע זה מיועד למגזר הפרטי כל התקנה של מתקן נוסף בדירה,תזכה את הלקוח בהנחה של 10% למתקן הנוסף.המבצע הינו לכל סוגי המתלים.(מעבר לחלון,מתלים מתקפלים,ומתלים לתלייה בבית. וזאת בתנאי שההתקנה השניה מתבצעת באותו מועד. במתלי כביסה מסוג מוצרי מדף (מתקנים ללא התקנה .קרוסלות , ומתקנים להתקנה עצמית) תנתן הנחה בסך של של 10% למתקן השני. 15% למתקן השלישי ואילך.

חבר מביא חבר

מבצע זה מעניק הנחה אוטומטית של 5% לכל לקוח שמגיע דרך לקוח קיים שהתקין מתלה אצלינו,ובתנאי שלא חלפו 6 שבועות ממועד ההתקנה. הנחה זו תוענק ללקוח הקיים (הלקוח הממליץ). באם כבר הותקן לו המתקן , יהיה זכאי הלקוח הממליץ להעביר הנחה זו לכל מי שיחפוץ עד 6 חדשים מהמועד . המבצעים לא כוללים מוצרי מדף (מתלים ללא התקנה כדוגמת קרוסלות ומתלה חבלים מתכוונן).

מבצע ריכוזי עצמאי לדיירים פרטיים

מיועד בעיקר לרוכשים בצורה מרוכזת (לכמות מינימלית של 6 יחידות.) ולכל סוג של מתלה כביסה, לרבות קרוסלות. סידור זה מותנה באספקה מרוכזת לגבי מתלים הדורשים התקנה ע"מ לקבוע מועד אחד לכולם . מתאים בעיקר לדיירים חדשים לפני כניסתם לבניין מגורים חדש. ההנחה 10% מעלות ההתקנה תנתן לרוכשים מינימום 6 יח' , והנחה של 15% החל מ 10 יח' (מתאים גם לקבוצות רכישה).

שי מתנה תופסן מלקחיים לחילוץ/הרמת כביסה

תופסן להרמת כביסה-תופסן שבצידו האחד ידית לחיצה, ובקצהו השני מלקחיים. משמש להרמת כבסים שנופלים בתוך המסתור, על גגון נמוך או באזורים שהנגישות אליהם לא נוחה. קל ונח לתפעול עשוי פלסטיק קשיח עמיד. תופסן מסוג זה ניתן לרכישה באורכים 0.75 ס"מ או 100 ס"מ. שי לרוכשי קרוסלה HILLS 7 מ' של חברת "HILLS " - אוסטרליה למזמינים דרך האתר בלבד.