עוז מתקני כביסה
למה אנחנו ?|אודותנו|כותבים לנו...|טיפים|מבצעים|שאלות ותשובות|סרטוני הדרכה|צור קשר / שלח SMS|בצוע הזמנה|
תפריט ראשי 
דף הבית
מתלה כביסה חיצוני
מתלה כביסה מתקפל
מתלה כביסה קרוסלה
מתלה כביסה מקיר לקיר
מתלה כביסה צמוד תקרה
מתלה כביסה דקורטיבי
מתלה כביסה סטנדרטי
מתלה כביסה - מיוחדים
מתלה כביסה - מעמדים
מתלה כביסה - אביזרים
מתלה כביסה - שרות
20/01/2018 07:24:13


עוז מתקני כביסה פתרונות יצירתיים  לתליית  הכביסה.


ללקוחותינו שממתינים זמן רב למתלה הכביסה הנפרס
בין קירות של חברת "הילס אוסטרליה" ברצוננו לבשר לכם  
כי המתלה
בדגם החדש כבר זמין במלאי החל ושיווקו החל


קרוסלות מקצועיות  תוצרת LEIFHEIT גרמניהכל מתלי הכביסה תחת קורת גג אחת
אנו מגיעים ללקוח עם מגוון האפשרויות המתאימות למקום תליית הכביסה

אנו מייצרים מייבאים מוכרים ומתקינים רק מתקני כביסה

חידוש מהפכני!!! תולה כביסה אוטומטי עם אטבים חכמים לפרטים הקש כאן


אנו מציעים מגוון פתרונות לתליית כביסה, ומקוים שנוכל למצוא גם עבורכם את הפתרון המתאים ביותר.

ללקוחותינו באזור חיפה והקריות מועדי התקנות במהלך חודשים ינואר-דצמבר 2018 יחולו בימים ג' ד' (בתיאום עם מח' התקנות) תודה*** שרות מהיר ואמין*** 


שרות תחזוקה ותיקונים גם למתקנים קיימים
לפרטים כאן

פתרונות חכמים ויצירתיים לתליית הכביסה 

התאמת אורך מדוייקת בהתקנה


ללקוחותינו באזור ירושלים והסביבה מועדי התקנות בחדשים ינואר-דצמבר 2018 יחולו בימי ה בשעות הבקר-צהריים.תודה *** שרות אמין***שרות למתלי כביסה קיימים החלפת גלגלים וחבלים למתקנים קיימיםכל הפתרונות לתליית כביסה בנוחות ובקלות ללקוחותינו באזור אשדוד אשקלון וב"ש מועדי ההתקנות בחדשים ינואר-דצמבר 2018 יחולו בימי א' (בתיאום עם מח' ההתקנות) תודהקרוסלות איכותיות לחצר ולגן תוצרתLINOMATIC גרמניה


*** שרות מהיר ומקצועי***


תפריט נגיש*   *   *

עוז מתקני כביסה
הזמנות שרות  ומידע:
טל:  03-5758896


צור קשר
משרד: 03-5758896
ישיר: 052-3679981 
פקס: 03-5756411 
דוא"ל: 
oz@kvisa.co.il

משרד התקנות ושרות:
רח' החרוזים ת.ד. 202
מתחם הבורסה ר"ג 52525
נא לתאם הגעה טלפונית.

*   *   *

גם ברשתות החברתיות:

     
     

*   *   *

כל הפתרונות עד אליך
שרות אמין מהיר ומקצועי.

מיקום מיטבי

מתלי כביסה חיצוניים מייבשים את הכביסה ביתר יעילות. יתרונות ייבוש הכביסה באוירהטבעי מהירה יותר ושומרת על אורך חיי הבגד. בחירת מיקום תליית המתקן חשובה  ביותר. תליה  באזור שהשמש נמצאת מרבית שעות היום אמנם מייבשת במהירות את הכביסה אך חשיפה לשמש זמן רב, לא מטיבה עם כביסה צבעונית וגורמת להלבנתה. מיקומו היעיל ביותר של מתלה  הכביסה הינו במקום מוצל שיש בו זרימת אויר (סירקולציה). במסתורי כביסה שמשמשים גם למקום אחסון של מדחסי המזגנים ו/או דודי החשמל חשוב להקפיד להתקין את מתלה הכביסה בגובה שבו האוורור יגיע אל חבלי תליית הכביסה.גובה מתלה הכביסה מעבר לחלון הוא מתחת לאדן החלון במקום בו נמצאת (קורה) חגורת בטון התקנה שמקבעת את המתקן בצורה הכי בטוחה וחזקה.(חשוב לציין שהמתקן אמור לשאת משקל של כ 100ק"ג (גודל של מתקן 3 מ'  כ5 חבלים עמוס בכביסה)  מעבר למשקלו העצמי .אם לא מותקנת חגורת בטון.יש לקבע את זרועות המתקן אל הקיר עם ברגים מצד לצד (שמשמשים כיום לקיבוע מדחסי מזגנים).במידה ורוצים להשיג גובה רב יותר לתליית מתקן הכביסה אפשר להעזר בקירות הצידיים (הניצבים) בעזרת זרועות המותאמות לכך.(מתלה קרוסלה משנות ה -50  צולם במושב תמריה)

סוגים של מתלי כביסה

סוגים רבים של מתלי כביסה "נולדו" עם השנים הסיבה העיקרית היא שמקום תליית הכביסה שונה מבית לבית ,לפעמים בשל אילוצים של תכנון לקוי או ניצול המקום לצרכים אחרים, עם השנים פותחו והומצאו רעיונות ואפשרויות שונות ומגוונות לתליית הכביסה. בבתי מגורים רווי קומות שבהם לא קיימים מסתורי כביסה, הפתרון הוא מתקני כביסה ניידים או פנימיים המותקנים בתוך הבית על הקיר או התקרה.בבתים פרטים כיום מרבים להשתמש במתקני ה"קרוסלה" המותקנים בחצרות יתרונותיהם הינם בכמויות הכביסה ואפשרויות הגובה. כל המרכיבים יחד: מיקום, כמות כביסה, גובה , חוזק מבנה , אסתטיות ,נוחות למשתמש נלקחים בזמן ייעוץ לבחירת סוג המתקן חשוב ביותר לדעת ש כמעט לכל בעיה יש פתרון. אנו מביאים כאן באתר זה ממגוון האופציות העומדות לרשותנו ומקוים שנוכל להיות לכם לעזר במציאת הפתרון האופטימלי.

אז איך להחליט ?


כיצד להחליט ? מאחר והייעוץ הנכון חייב להיערך במקום ההתקנה בבית הלקוח, וזאת ע"מ לקבוע  גודל וסוג מתלה מתאים מבחינת נתוני הקיר,מכיוון שאין גדלים סטנדרטים אלא הכל מותאם לפי מידה,אנו ממליצים לתאם את מועד הייעוץ אצלכם בלבד.ניתן כמובן לראות דוגמאות של מתלים אצלינו תוך תיאום מוקדם מראש.
  

למה דוקא אצלנו? עוז מתקני כביסה  מ1990 מייצרים מוכרים ומתקינים מגוון רחב של מוצרים לתליית כביסה. ההתקנות מתבצעות ע"י צוותי החברה בלבד לא דרך קבלני משנה . ההתקנות בבית הלקוח נעשות בהתאמה מדויקת למקום תליית הכביסה. באפשרותכם לפנות אלינו טלפונית כדי לקבל אינפורמציה מקיפה יותר וכן להזמין במידת הצורך וללא כל התחייבות טכנאי לבדיקת אפשרויות ההתקנה בביתכם.חשוב להתאים את סוג המתקן הנכון ללקוח ולא את הלקוח למתקן  

                 

על סמך נסיוננו רב השנים בייצור ובהתקנת מתלי כביסה , הדגש העקרי הוא על מציאת פתרונות  לתליית כביסה גם במקומות שאינם מיועדים מלכתחילה להיות שכאלה למשל בבתי מגורים שלא תולים כביסה מעבר לחלון כלפי חוץ , או במקומות בהם התנאים קשים  לתלייה (אדן חלון רחב ,גבוה ,מרחק קטן וכד') .הרעיון הוא להקל משמעותית על תולה הכביסה.הדגש הנוסף הוא על איכות החומרים.מתקנים ניידים או מתרוממים עשויים מאלומיניום כדי שיהיו קלים להרמה או לנשיאה. מתקנים קבועים עשויים מפלדה מקורית מגולוונת שלא תחליד בעתיד .זרועות המתקן ומסגרתו צבועים בצבע אקרילי (צבע בתנור) לבן. גלגלים ומיסבים שעשויים מאוקולון  יאריכו את חיי המוצר(לא יסדקו או יתבקעו)  בשל עמידותם בתנאי מזג אויר משתנים.

      
  
   
יש להביא בחשבון את כל הנתונים.למשל גובה תולה הכביסה גובה אדן החלון,עומק אדן החלון חוזק הקיר ויכולת ניצול מקסימלית מצד לצד.ייעוץ בביתכם יביא לבחירה הנכונה ביותר של סוג המתקן ויחסוך לכם ולנו זמן יקר.ההתאמה והבדיקה המקצועית צריכה להיעשות בביתכם כדי למצות את כל האפשרויות. הנכם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הקישור "צרו קשר" שברשימת הקטגוריות באתר ולציין מועד ושעה נוחים ליצירת התקשרות עימכם. ניתן גם לעיין בפרוספקט מתקן כביסה.

פרטי יבואן וספקים

 
עוז מתקני כביסה יבואנים ומשווקים של מוצרי :

       

מתקני כביסה מאסיביים עם דגש על עמידות המוצרים בשימוש יומיומי לאורך שנים רבות. מתלי הכביסה עשויים פלדה.
 תוצרת אוסטרליה

       

מתלי כביסה מאסיבים עם דגש על טכנולוגיות והנדסת אנוש מתקדמת המתלה עשוי אלומיניום.
תוצרת גרמניה

כתובתנו: מח' התקנות ומכירות- חרוזים ת.ד 202 מתחם הבורסה מיקוד 52525 ר"ג

 


  עוז מתקני כביסה - מידע שרות והזמנות | ראשי: 
03-5758896 רב קווי 
פקס: 03-5756411 | ישיר: 052-3679981 |  Email: 
oz@kvisa.co.il  
א-ה'
 09-19 | ו' וערבי חג 09-14 | הגעה בתיאום טלפוני.

בניית אתרים | כל הזכויות שמורות לעוז מתקני כביסה © 2006
פייסבוק | גוגל+ | יוטיוב | אינסטגרם | טויטר | הדפס